Публикуван е новият график за първата половина на 2016 г.

Уважаеми курсисти,

Вече можете да видите предварителния график за първата половина на 2016 г.

Изберете и планирайте своето редовно обучение.

Имайте предвид, че една редовна група (вечерна или съботно-неделна) се счита за формирана, когато в нея са се записали най-малко 5 (пет) души. Формално, всеки, който е заплатил таксата и е попълнил нашата онлайн форма, се счита за записан. Фактическото записване в системата на Cisco става 1-3 дни преди началото на обучението.

Записването за даден курс се прави не по-късно от 5 работни дни преди обявеното начало на съответния курс.

В случай, че нямате възможност да се запишете и заплатите в указания срок, но желаете да се включите в курса, моля да ни изпратите три имена, телефон за връзка и ел. поща. При основателни причини, таксата може да се внесе й през първата седмица на обучението.

Подробности за  записването можете да прочетете в секция: Как става записването.

Таксата за един редовен курс от програмата CCNA Routing and Switching е 400 лв.
За останалите основни курсове, цените можете да откриете в секция График и цени, а за други форми на обучение, можете да се свържете с нас за информация. Всички учащи могат да се възползват от до 50% отстъпка.