Включете се в състезанията Cisco NetRiders Skills 2017

За поредна година възможност да премерите силите си със свои колеги в областта на ИКТ и компютърните мрежи, като вземете участие в регионалното Cisco Netriders Skills Competitions 2017.

Състезанието е отворено за всички студенти от Cisco академиите в Европа, Русия и Съюза на независимите републики.

Регистрация: 6 Февруари – 22 Март 2017
Първи етап: 30 Март 2017
Втори етап: 1 Юни 2017

Обърнете внимание, че за региона има три категории състезания (CCNA, CCENT и IT Essentials), като за всяко от тях, се въвежда отделен ключ за регистрация.
Във всяка календарна година, всеки студент може да участва само в една от категориите.

Състезанията ще се провеждат на английски, френски и руски език за всичките три нива, а за IT Essentials са добавени и италиански и полски език. Студентите могат да се състезават само на един език по свой избор.

Състезанията са неприсъствени и всеки участник може да се яви от удобно за него място на онлайн кръговете.

За по-детайлна информация, можете да видите ТУК.

Ключовете за регистрацията (enrolment keys), за съответната категория, ще получите, след като се запишете в следния споделен документ.
Също, можете да пишете на cisco[at]uni-sofia.bg или чрез  лично съобщение в страницата ни във Фейбук: https://www.facebook.com/cisco.su