Информация за предстоящите курсове през м. Ноември 2017

Уважаеми курсисти и кандидат-курсисти,

По-долу ще намерите информация за предстоящите курсове през м. Ноември.

CCNA - първо ниво (от 18 Ноември)

Според анкетата на страницата ни, минималният брой желаещи за старт на съботно-неделен курс CCNA - първо ниво е достигнат.

Най-късно до 10 Ноември, желаещите да се включат в курса, трябва да попълнят онлайн формата на страницата, като я запишат само като draft (Save Draft).

След плащането, за което ще Ви уведомим по-късно, ще остане само да се прикачи платежното към формата и да се изпрати окончателно.

CCNA - второ ниво (от 18 Ноември)

Все още има потенциална възможност за формиране на CCNA - второ ниво. Срокът за попълване на анкетата ни в doodle, за този курс, се удължава до 10 Ноември. След това ще стане ясно дали курсът ще започне от тази дата или ще бъде отложен малко, или ще остане за догодина.

Всички останали курсове

Към момента няма да може да се формират каквито и да е вечерни курсове, както и съботно-неделен CCNA - трето ниво.

Остава възможността да се включите в смесено обучение. Информация за него можете да видите на страницата ни, в секция "Форми на обучение" или да ни пишете.

Екипът на мрежова академия при СУ